Klub
Royal Rangers
Kontakt

“Royal Rangers jest międzynarodową, chrześcijańską, międzywyznaniową organizacją działającą od 1962 roku. Dzisiaj około 150 tysięcy Rangersów – dzieci, młodzieży i liderów bierze udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Tysiące liderów – wolontariuszy, którzy traktują pracę z dziećmi jako powołanie pracuje z poświęceniem i gotowością służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach.

Nie czekaj, czas płynie bardzo szybko a dzieci wyrastają w oka mgnieniu. Już dzisiaj zaangażuj się razem z nami dając naszym dzieciom to, co najlepsze – zdrowy chrześcijański kręgosłup i duchowe wsparcie. Tylko to pozwoli im przetrwać wszystkie
burze i zawirowania, które napotkają na swojej drodze.
Royal Rangers zawsze gotów!”
Komendant Główny RRP
hm. Jan Zając

Skauting w Beskidach

W Bielsku – Białej działa ​ 23 Szczep Royal Rangers AZYMUT​ .
W jego skład wchodzą trzy drużyny skautowe, realizujące dostosowany do wieku skautów program, oparty na równomiernym rozwoju w czterech aspektach – duchowym, społecznym, psychicznym i fizycznym.
W drużynach, praca odbywa się w systemie zastępowym. Zbiórki drużyn mają miejsce co dwa tygodnie, zazwyczaj w lasach Beskidu Śląskiego otaczających nasze miasto.

Hasło naszego szczepu to:

Z nami Wyznaczysz właściwy AZYMUT!

Kontakt

Jeżeli szukasz miejsca dla siebie lub swoich dzieci, skontaktuj się z nami:

phm. Antoni Rzeszuto
telefon: 692 192 313
e-mail: ​ rr23bb@gmail.com