Royal Rangers
Kontakt

“Royal Rangers jest międzynarodową, chrześcijańską, międzywyznaniową organizacją działającą od 1962 roku. Dzisiaj około 150 tysięcy Rangersów – dzieci, młodzieży i liderów bierze udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Tysiące liderów – wolontariuszy, którzy traktują pracę z dziećmi jako powołanie pracuje z poświęceniem i gotowością służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach.

Nie czekaj, czas płynie bardzo szybko a dzieci wyrastają w oka mgnieniu. Już dzisiaj zaangażuj się razem z nami dając naszym dzieciom to, co najlepsze – zdrowy chrześcijański kręgosłup i duchowe wsparcie. Tylko to pozwoli im przetrwać wszystkie burze i zawirowania, które napotkają na swojej drodze. Royal Rangers zawsze gotów!”

Komendant Główny RRP
hm. Jan Zając

Skauting w Beskidach

W Bielsku – Białej działa ​ 23 Szczep Royal Rangers AZYMUT​
W jego skład wchodzą trzy drużyny skautowe, realizujące program dostosowany do wieku skautów (6 – 16 lat), oparty na równomiernym rozwoju w czterech aspektach – duchowym, społecznym, psychicznym i fizycznym. W drużynach, praca odbywa się w systemie małych grup (zastępowym) gdzie skauci uczą się samodzielności, pracy w zespole, przydatnych umiejętności, poznają przyrodę, związują przyjaźnię i poznają ewangelię. Zbiórki drużyn mają miejsce co dwa tygodnie, zazwyczaj w lasach Beskidu Śląskiego lub Beskidu Małego otaczających nasze miasto.

Hasło naszego szczepu to:

Z nami Wyznaczysz właściwy AZYMUT!

Kontakt

Jeżeli szukasz miejsca dla siebie lub swoich dzieci, skontaktuj się z nami:

phm. Antoni Rzeszuto
telefon: 692 192 313
e-mail: ​ rr23bb@gmail.com